KONST / Litografier / Färglitografi 15328149
nr 1532 8149
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, provtryck, komposition, 90x120 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 98x128 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:53:07
100 kr